Odzież reklamowa na chłodniejsze dni

Odzież reklamowa
Odzież reklamowa

Gdy jesień zbliża się dużymi krokami zaczynamy rozglądać się za cieplejszymi ubraniami. Przeglądamy oferty sklepów internetowych, wybieramy się na zakupy do sklepów stacjonarnych, by chłód nie zaskoczył nas w drodze do pracy lub na spacerze. W końcu garderobę trzeba przygotować odpowiednio wcześniej. Co zwraca naszą uwagę? Bezrękawniki, bluzy, kurtki, płaszcze, czapki, szaliki, rękawiczki…Przy wyborze jedni kierują się ceną, inni marką, jeszcze inni porównują dany model do obowiązujących w danym sezonie trendów. Wszystkich łączy jeden nadrzędny cel: ubrania na jesień i zimę mają chronić nas przed wiatrem, deszczem, mrozem i wszystkimi „urokami” jesieni i zimy…

Jesień jest dla nas łaskawsza, dlatego o tej porze roku możemy nakładać lżejsze stroje. Niezwykle praktyczne są bezrękawniki. Tego typu odzież reklamowa ochroni nas przed pierwszymi chłodami, a jednocześnie nie będzie krepowała naszych ruchów. Bezrękawniki idealnie nadają się do biegania, nawet te grubsze, puchowe. Na głowę zamiast czapki możemy włożyć opaskę, chociażby z polaru. Opaski mogą zakładać zarówno panie, jak i panowie.

Kurtki jesienne będą praktyczne pod warunkiem, że nie będą przemakać. Jesienią deszcz jest normą, a nie zawsze mamy przy sobie parasol. Nie musi być to specjalistyczna kurtka na wyprawy, kurtki typowo miejskie również są nieprzemakalne. Przed zakupem zwróćmy uwagę na takie parametry jak nieprzemakalność i odparowywanie potu.

Zimowa odzież reklamowa powinna nas skutecznie zabezpieczyć przed mrozem. A więc kurtka powinna być ciepła, ale też modna i praktyczna. Warto wybierać te dłuższe, by chroniły jak najwięcej (parka, anorak, kożuszek). Puch lub pierze zabezpieczają przed zimnem, ale mogą uczulać. Alergikom polecamy kurtki z wypełnieniem poliestrowym.

Zmowa odzież reklamowa: czapka, szalik, rękawiczki – to obowiązkowy zestaw na zimę. Modna i bardzo ciepła czapka? Uszatka jest bezkonkurencyjna. Skórzane rękawiczki w większym stopniu ochronią nas przed zimnem, niż rękawiczki bawełniane. A szalik? Najlepiej z dodatkiem wełny. Trzymajcie się ciepło!