Krówki reklamowe budują reklacje z klientem

Krówki reklamowe
Krówki reklamowe

W dzisiejszych czasach można powiedzieć, że konkurencja jest dosłownie w każdej branży i dziedzinie. Dlatego też jeśli tylko chcemy zdobyć klientów to wiadomo, że musimy się czymś wyróżniać. Natomiast jeśli chodzi o możliwości w ofercie to mimo wszystko jesteśmy w jakiś sposób ograniczenie. W końcu na przykład nikt nie chcemy wykonać usługi taniej niż sam za nią wyda. Konieczny jest jeszcze zysk. Dlatego najlepiej w takiej sytuacji po prostu wykorzystać smaczny gadżet reklamowy. W ten sposób przyciągniemy klienta i wyróżnimy się na tle innych podobnych firm.W związku z tym krówki reklamowe wydają się bardzo dobrym pomysłem. Dzięki nim zwrócimy a siebie uwagę, na pewno wyróżnimy się na tle na przykład innych firm ubezpieczeniowych, a także sprawi, że klient chętniej wysłucha naszej oferty. Rozdając cukierki niejako przyszły klient czuje się zobowiązany do wysłuchania co mamy do powiedzenia. W końcu wziął cukierka to wysłucha nas. Od tego wiele zależy. Wszak jeśli mamy ciekawą ofertę i jesteśmy przekonujący to na pewno mamy większą szanse na to, że na wysłuchaniu się nie skończy.

Jeśli chodzi o to kiedy i komu rozdawać krówki reklamowe to już zależy przede wszystkim od tego jaki cel chcemy osiągnąć. Jeśli interesuje nas pozyskanie nowych klientów to oczywiście najlepiej przygotować te gadżety reklamowe jako cześć promocji i uświadamiania potencjalnych klientów o naszym istnieniu. Nie mniej jednak warto także pomyśleć o klientach, którzy już korzystają z naszych usług. W takiej sytuacji będzie to po prostu miły poczęstunek mający na celu między innymi poprawić stosunki między przedsiębiorstwem, a klientem. Na pewno wtedy klient poczuje się u nas lepiej.

W związku z tym krówki reklamowe muszą koniecznie posiadać nasze logo. Tak by każdy od razu wiedział od kogo otrzymał taki gadżet reklamowy. Jeśli mają to być cukierki dla nowych klientów, albo przyszłych, to warto pomyśleć o tym by umieścić tam również dane kontaktowe. Dzięki temu jest większa szansa na to, że klienci do nas trafią.

Źródło: http://www.tech-media.pl/blog/w-360-dookola-reklamy/