Ceramika reklamowa – skarbonki

Ceramika reklamowa
Ceramika reklamowa

Dorośli oszczędzają. Korzystają z wyprzedaży, kupują produkty w promocyjnych cenach, zakładają lokaty z korzystnym oprocentowaniem, by pomnożyć zgromadzone środki pieniężne. A dzieci? Wrzucają grosiki, które dostają od rodziców do skarbonki. Odkładają pieniążki kilka tygodni i otwierają skarbonkę (lub ją rozbijają). Te bardziej wytrwałe, zbierają wiele miesięcy, po czym kupują sobie wymarzoną grę lub zabawkę. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, a zbliża się Dzień Dziecka lub urodziny małego szkraba, kup mu skarbonkę.

Skarbonka może być miłym dodatkiem do urodzinowego lub gwiazdkowego prezentu. Dziecko będzie zadowolone, a przy okazji, już od najmłodszych lat, będzie uczyło się trudnej sztuki oszczędzania. Bo oszczędzać w czasach kuszących i atrakcyjnych przedmiotów nie jest łatwe…

Ceramika reklamowa proponuje różne rodzaje skarbonek. Klasyczne,  ceramiczne świnki, które zawsze wyglądają sympatycznie. Kolorowe sześciany, które zawsze wyglądają nowocześnie. Co ciekawe, możemy kupić skarbonki przezroczyste, które pozwalają zobaczyć, ile pieniędzy udało się w skarbonce już zgromadzić. Tego typu skarbonki wykonane są z plastiku.

A może coś bardziej nietypowego. Ceramika reklamowa kusi oryginalnymi pomysłami. Skarbonka globus, skarbonka samochód, skarbonka bankomat…Tego typu gadżet pięknie ozdobi każdy dziecięcy pokój.

A może masz w planach kampanię promocyjną swojej firmy? Zanim zamówisz gadżety reklamowe, dokładnie przejrzyj oferty agencji reklamowych. Do zamówionych długopisów, koszulek i kubków z działu ceramika reklamowa, dodaj również skarbonki. W końcu skarbonkę możesz podarować nie tylko dziecku. To również prezent dla dorosłych, tyle, że z przymrużeniem oka.

Skarbonki to niedrogi i praktyczny prezent. Na dziecięcej półce, czy służbowym biurku, prezentują się nietuzinkowo. Wbrew pozorom skarbonki wcale nie odchodzą do lamusa. Mają się całkiem dobrze, co widać w ich pomysłowych kształtach. Skarbonkę możemy kupić w sklepie z zabawkami, kwiaciarni, czy osiedlowym kiosku. A więc kupujmy skarbonki i oszczędzajmy!